Obrazek użytkownika Szkoła Podstawowa im. Kaimierza Odnowiciela w Pobiedziskach
Które wyzwanie z obszaru "Komunikacja i media" wybraliście do realizacji?:
4. Wprowadzamy stały sposób komunikacji uczennic i uczniów z dyrekcją.

W realizacji wyzwania podjeliśmy spotkania z dyrektorem, raz w miesiącu. Spotkania odbywają się w sekretariacie szkolnym w ciągu jednej godziny lekcyjnej. Polegają one głównie na ustaleniach wydarzeń, które odbywają się w szkole lub uroczystościach po za szkołą. Jedne ze spotkań dotyczyło dyskotek szkolnych, które odbywają się dla uczniów naszej szkoły. Ustalono na nim terminy dyskotek oraz dyżury nauczycieli. Samorząd zapoznał później nauczycieli i uczniów z ustaleniami. Wybraliśmy takie rozwiązanie, ponieważ w ubiegłych latach był duży kłopot ze znalezieniem nauczycieli dyżurujących na dyskotekach, z tego powody nie odbywały się one zbyt często.

W realizacje byli zaangażowani inni nauczcyiele oraz uczniowie, którzy zgłaszają się dobrowolnie do pomocy.

Regularne spotkania oraz przekonanie nauczycieli do dyżurów ;)

Regularne dyskoteki :D Informowanie nas o ważnych wydarzeniach, w których powinniśmy wziąć udział.

Dzięki za dodanie relacji! smiley

Dobra komunikacja z dyrekcją bardzo pomaga w przeprowadzaniu inicjatyw przez uczniów! Świetnie, że ustaliliście częstotliwość i miejsce spotkań. Pilnujcie koniecznie tego, by rzeczywiście eozmawiać co najmniej 1 w miesiącu, aby omawiać bieżące sprawy. Dzięki za ustalenia z jednego ze spotkań. Pamiętajcie, że warto także pomiędzy spotkaniami zbierać od uczniów potrzeby, pomysły na działania i uwagi, a na spotkaniach je przedyskutowywać. Gratulujemy pierwszego sukcesu w ustaleniach i powodzeniach w pilnowaniu regularności spotkań! yes Czekamy na kolejne wyzwania!