Nazwa szkołyWyboryKomunikacja i mediaDziałania uczniówPodejmowanie decyzjiUczenie się i nauczanie
Akademia Prymusa Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Leonarda da Vinci w Sochaczewie
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2
CEO
CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie
I Liceum Ogólnokształcące im.M.Kopernika w Będzinie
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
Kolumbus Prywatna Szkoła Podstawowa
Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. Louisa Braille'a w Bydgoszczy
LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Generała Broni Władysława Andersa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a
Publiczna Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Suchowoli
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusociskiego w Sokołowie Podlaskim
Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Budkowicach
Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Budkowicach
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Elblągu
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy
Szkoła Podsatwowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie
Szkoła Podstawowa
Szkoła Podstawowa
Szkoła Podstawowa
Szkoła Podstawowa CET w Kowalach
Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada
Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Guzowie
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Konopiskach
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego
Szkoła Podstawowa im. Kaimierza Odnowiciela w Pobiedziskach
Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Łokietka w Uniszkach Zawadzkich
Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Łokietka w Uniszkach Zawadzkich
Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Franciszka Jaczewskiego
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Szymanowie
Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mrokowie
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Olszewie
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wiktorówku
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie
Szkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w Zdziechowie
Szkoła Podstawowa im.Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w Zdziechowie
Szkoła Podstawowa nr 16, im. Szczecińskich Olimpijczyków w Szczecinie
Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Westerplatte
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie
Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami integracyjnymi im. żołnierzy II rejonu Celków
Szkoła Podstawowa nr 209
szkoła podstawowa nr 29 im J. Liszewskiego
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
Szkoła Podstawowa nr 36 im. mjr. Henryka Sucharskiego
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa nr 4 w Radlinie
Szkoła Podstawowa nr 5
Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka
Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka
Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka
Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I
Szkoła Podstawowa nr 51, im. Jana Pawła II we Wrocławiu
Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 67 im. Jacka Kuronia z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
Szkoła Podstawowa nr 79
Szkoła Podstawowa w Rusi im. 11 Listopada
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863r.
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powtanców 1863r.
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana
Szkołaa
test
Warsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. prof. Władysława Bartoszewskiego
XXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Lotnictwa Polskiego
Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa w Kozubowie
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr3 w Katowicach
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Giedlarowej
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Giedlarowej
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych
Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach
Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie III Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół Nr 8 im. Stanisława Staszica
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 im. Św. Brata Alberta-Adama Chmielowskiego w Krakowie
Zespół Szkół Ogólnokształcących, Liceum Ogólnokształcące im. S. Banacha w Żaganiu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Mistrzostwa Sportowego
Zespół Szkół Publicznych w Szewnie
Zespół Szkół Publicznych w Szewnie
Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim
Zespół Szkół w Opatowie- Szkoła Podstawowa
Zespół Szkół w Radliczycach