Obrazek użytkownika Zespół Szkół Publicznych w Szewnie
Które wyzwanie z obszaru "Działania uczniów" wybraliście do realizacji?: 
3.Organizujemy dzień/noc integracyjną dla uczniów szkoły, podczas której każda klasa jest odpowiedzialna za przygotowanie poszczególnych elementów wydarzenia
Opiszcie jak przebiegła realizacja wyzwania : 

Pierwszy dzień wiosny to popularny dzień wagarowicza. Nasi uczniowie mieli pomysł na to, jak zatrzymać klasy w szkole. Na spotkaniu Samorządu Uczniowskiego, 14 marca, padł pomysł, aby każda klasa wybrała kolor przewodni i ubrała się w jednakowy sposób. Każda klasa indywidualnie wybrała własą barwę i 21 marca korytarze zapełniły się kolorowymi klasami. Pomysły uczniów przeszły nasze oczekiwania, wystarczy spojrzec na bajeczne fryzury arcydzieła ... 

Napiszcie kto był zaangażowany w realizację wyzwania (spoza zespołu projektowego)?: 

Pomysłodawcami byli uczniowie, którzy przybyli na zebranie SU, a udział wzięli wszyscy uczniowie klas 4-7 (klasy 8 miały wtedy wycieczkę na dni otwarte). Oczywiście zaangażowali się także wychowawcy, ale także rodzice, którzy przygotowywali fantazyjne fryzury.

Co było najtrudniejsze w realizacji wyzwania?: 

To było dość proste zadanie, ale obawialiśmy się czy rzeczywiście uczniowie się w pełni zaangażują.

Co Wam się udało/uważacie za sukces związany z realizacją tego wyzwania?: 

I to właśnie uważamy za swój sukces - PEŁNE ZAANGAŻOWNIE KAŻDEJ KLASY! 

Zdjęcia dokumentujące realizację wyzwania: 
Status: 
Zaakceptowane
Komentarze: 

Droga Grupo,

świetnie, że wpadliście na pomysł, by urozmaicić ten dzień. Rzeczywiście w Waszej szkole było kolorowo i jak widać po zdjęciach - radośnie i rzeczywiście kreatywność i fantazja nie mają u Was granic. laugh Taka akcja z pewnością Was zintegrowała. Zaangażowanie każdej klasy to rzeczywiście sukces - brawo!

Może po takim udanym przedsięwzięciu zorganizować kolejne, bardziej rozbudowane? Na przykład Dzień Gier Planszowych, Dzień Filmu lub innego rodzaju wydarzenie tematyczne, jednodniowe, na które podzielicie się zadaniami i każda klasa przygotuje jeden element (np. przygotowanie dekoracji szkoły, muzyki, jedzenia, gier i zabaw, itp.)? Zachęcamy Was, by spróbować zorganizować większe wydarzenie i sprawdzić się w takiej formie! 

Gratulujemy Wam realizacji tego wyzwania w tak wesołym stylu! Pozdrawiamy serdecznie!laugh