Obrazek użytkownika CEO

Zakończyliśmy rekrutację,dziękujemy za zgłoszenia!

Wyniki podamy do 25 kwietnia.

Kogo szukamy?

Zapraszamy Cię na Civic Up! Academy jeśli:

• masz 15-18 lat;
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • jesteś zaangażowany/a społecznie (działasz w samorządzie szkolnym, wolontariacie, organizacji społecznej; sam/sama robisz coś na rzecz innych).
  • możesz wziąć w całości warsztatów - odbędą się one w dniach 23.06 – 02.07. 2019 r. w Warszawie

Jak zgłosić się na warsztaty?

Rekrutacja trwa do 1 kwietnia 2019 r. do godz. 23:59.

Wykonaj zadanie rekrutacyjne oraz wypełnij formularz zgłoszeniowy. Zadanie polega na nakręceniu dwóch krótkich filmów:

1. "Mój pomysł na działania społeczne w mojej okolicy" - prezentacja w języku polskim (od 1,5 do 2,5 min.):
Jakie działanie chciał(a)byś zrealizować w swojej miejscowości i dlaczego? Pomysł powinien bazować na realnej sytuacji i być możliwy do wprowadzenia w życie.
A może pierwsze kroki w projektach społecznych masz już za sobą? Jeśli tak, opowiedz nam o projekcie, który już zrealizowałaś/eś.

2. Autoprezentacja w języku angielskim (do 1 min.)
Powiedz nam np. o tym, czy angażujesz się społecznie w swojej okolicy. Może jesteś wolontariuszem/wolontariuszką, albo sam/a robisz coś dla ludzi wokół siebie i dla siebie? Opowiedz też jakie są Twoje pasje, dlaczego jesteś odpowiednią osobą do udziału w warsztatach, co lubisz w swojej społeczności, a co chciałbyś/chciałabyś zmienić. Forma i treść zależy od Ciebie – przekonaj nas, że jesteś właściwą osobą do udziału w CivicUP!
Po nakręceniu filmów, umieść je na Youtube.com lub Google Drive i udostępnij nam linki. UWAGA! W przypadku zamieszczania filmów na Youtube.com zwróć uwagę na ustawienia prywatności. Z trzech opcji – publiczny, niepubliczny, prywatny – wybierz NIEPUBLICZNY. Wtedy dostęp do filmu będzie miał jedynie posiadacz linku, czyli Ty i my!

Dołącz do grupy na Facebooku!

Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w naszym projekcie, prosimy o przystąpienie do grupy Civic Up! Academy na Facebooku. Jest to grupa zamknięta, w której możecie zadawać nam pytania organizacyjne i techniczne i wymieniać się pomysłami na filmy oraz doświadczeniami z innymi uczestnikami. Dzięki grupie będziecie mogli też poznać się, zanim przyjedziecie do Warszawy. Zanim przystąpisz do kręcenia, zapoznaj się z regulaminem Civic Up! Academy.

Pytania prosimy kierować na adres: civicup.academy@ceo.org.pl

Warsztaty organizowane są przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Polsce we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundacją Wspomagania Wsi. Udział w nich jest bezpłatny. Patronat nad warsztatami objął burmistrz dzielmicy Wilanów m. st. Warszawa.